Mersin Abone Ofis Temizliği

Mersin Abone Ofis Temizliği

Temiz ve hijyenik bir ortam, her anlamda çekici olan bir alandır. İş yerleri, mağazalar ve evlerin yanı sıra ofislerin de temizliği kaliteli bir görüntü ve sağlıklı alanlar yaratır. Ofisler, sürekli kullanılan alanlardır ve toz ve kir barındırırlar. Ofiste ağırlanan misafir ve müşteriler için temiz bir ortam yaratmak gerekmektedir. Düzenli olarak yapılacak abone ofis temizliği ile temiz ortam yaratılabilmektedir. Bir ortama girildiğinde ilk göze çarpan detay, o yerin temiz bir ortam olup olmadığıdır.

Ofis İçinde Hangi Alanlar Temizlenir?

Kapı pervazları, pencere önleri, masa üstleri, lamba, ofis malzemeleri ve daha bir çok eşya ofis içinde bulunmakta ve günlük olarak kirlenmektedir. Bu alanların sürekli temiz olarak kalması için ofis içinde çalışan bir kişinin mutlaka bu işlerle uğraşması gerekmektedir. İş yerinde bu işler için bir personel çalıştırmak, ekonomik anlamda çok avantajlı olmamaktadır. Ofis temizliği için  firmalarını tercih etmek, yapılacak kapsamlı bir temizlik için çok daha doğru bir karar olmaktadır. Ofis içinde bulunan, bilgisayar, faks cihazı, telefon, masa, sandalye, sehpa, misafir koltukları, pencere, pencere önleri, cam, kapı, halı, mutfak ve tuvalet detaylı olarak temizlenmelidir. Özellikle sürekli çalışmaların olduğu masa üstlerinin sürekli tozsuz olması, masa altlarında bulunan çöplerin boşaltılması önemli konulardandır. Boşaltılmayan bir çöp kovası ofis içinde kötü koku oluşmasına sebep olur.

Ofis Temizlik Hizmetini Temizlik Şirketlerinden Almak

İş yerleri veya ofis gibi yerlerde abone ofis temizliği hizmeti almak, bu işler için ofiste personel çalıştırmaktan daha avantajlı bir işlemdir. Ofis temizliği için bir personel çalıştırılması ekonomik olmayan bir iştir. Ofis içinde temizlikte çalışması gereken personele maaş ödenmesi, sigortasının yapılması ve resmi bir takım kuralların uygulaması gerekmesi, ekonomik anlamda yüksek ücrete mal olmaktadır. Fakat abone ofis temizliği hizmeti alındığında, sürekli personel ihtiyacı duyulmayacak, yalnızca ofis temizliğine ihtiyaç duyulduğu günler için ofis içine temizlik elemanı alınacaktır.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği için temizlik şirketleri profesyonel ve kaliteli temizlik hizmeti verirler. Temizlik için görevli personellerin hepsinin ayrı bir görevi vardır ve bu iş bölümü dahilinde kısa süreli ve hijyenik temizliği oluştururlar. Cam silen personel ayrı, halı yıkama personeli ayrı olduğu gibi ince temizliği yapan personel ayrı olmaktadır.

Temizlik Şirketlerinin Kullandığı Malzemeler

Temizlik şirketleri personelleri, mermer temizliği için farklı, ahşap temizliği için farklı temizlik malzemesi kullanmaktadır. Masa, sandalye ve yüzey temizleme işlerinde mikro fiber bezler kullanırlar. Kullandıkları hiç bir malzeme ofiste bulunan eşyalara zarar vermeyecek kalitede olmaktadır. Kapı kolları ve sandalye ayaklarının temizliklerinde pronto gibi kaliteli ve dezenfektan deterjanlar kullanılmaktadır. Ofis içinde temizliğe engel olacak bir arıza bulunması durumunda bu arızalara ofis temizlik ekiplerince çözüm yolları üretilmektedir. Her alan için farklı özellikte temizlik malzemesi kullanılır ve farklı alanlara geçildiğinde, bu malzemeler yenisiyle değiştirilir.

*ALO TEMİZLİK HATTI* : 0324 326 17 78 / 0530 766 58 79