Kapıcılık Hizmetleri ve Mobil Kapıcılık Temini

Mersin Kapıcılık ve Mobil Kapıcılık Temini

Mersin apartman temizliği de temizliği kadar önemlidir.  Bu yüzden apartmanın temizliği yapılırken, hijyenik olması mikroorganizmaların çoğalmasını ve haşerelerin (böceklerin) çoğalmasını önler. Mersin kapıcılık ve mobil kapıcılık temini apartmanlarda sabit bir kapıcı yerine mobil kapıcı hizmeti veren bir kurumsal bir firmayız.  Firmamız çok titiz ve hassas bir çalışma prensibine sahiptir. Temizliği yapacak personeli göndereceği ürünlere kadar her şeyi itinayla seçer ve temizlikte kullanılan ekipmanlar firmamız tarafından temin edilir. Sizlere sunulur ve işleme devam edilir.

Mobil Kapıcı Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

Mobil kapıcılık hizmeti almanız sizlerin daha çok faydasına olan bir işlemdir. Kapıcının sigortası, maaşı, izni gibi birçok işlemle uğraşmanıza gerek kalmadan bizlerden hizmet alabilirsiniz. Tüm bu resmi evrak işlerini sizlerin yerine biz yapıyoruz. Aynı zamanda apartman temizliğinde kullanılan malzeme ve ekipmanların temini ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Hizmet verdiğimiz her apartmana gerekli ekipman ve temizlik ürünü takviyesini biz yapıyoruz. Sizlerin de bizleri tercih etme de bir çok sebebi olmalı. Daha kaliteli ve güvenli bir hizmet satın almış olursunuz. Bu sayede kafanız rahat cebinizden az ödemiş olursunuz.

Mobil Kapıcılık Hizmetinde Hangi Hizmetler Verilir?

Mobil kapıcılık hizmeti artık gün be gün yaygınlaşan bir hizmettir. Özellikle kapıcı hizmeti veren kişilerin sigortaları ve maaşları konusunda apartman yönetimleri çok büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Firmamız hizmet alanlar tüm bu sıkıntıları yaşamasın diye çalıştırdığı tüm personelin sorumluluğunu kendi almaktadır. Sizlere kaliteli ve titiz bir hizmet sunmak için sadece temizliğe odaklanmaktadır. Apartman temizliği, her gün çöplerin düzenli olarak alınması, apartman kapı ve camlarının silinmesi, merdivenlerin düzenli olarak yıkanması ve apartman bahçesindeki çöplerin toplanması verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Mobil Kapıcılık Hizmeti Ücretleri Nedir?

Mobil kapıcılık hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir ve hizmetin kalitesini test edebilirsiniz. Firmamız hizmet almak için başvuran herkese, sadece aylık ödeme ile hizmet alacağı şekilde bir ödeme sistemi vardır. Alınacak ücret daire başına hesaplanır ve sadece ayda bir defa olmak üzere dairede ikamet eden kişiden tahsil edilir. Onun dışında hiç bir şekilde sizlerden ekstra para talep edilmez. Temizlik için gelen personelin ve kullanılan her malzemenin masrafı firmamıza aittir.

Temizlik İşinde Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Temizlik işinde kullandığımız her malzeme firmamıza aittir. Mersin kapıcılık ve mobil kapıcılık temini yapan firmamız haftanın belli günleri ve saatlerinde apartmanınıza gelerek size hizmet vermektedir. Kullandığımız malzemeler yüzey temizleyiciler, çamaşır suyu, mikrofiber bezler, kova, süpürge gibi temizlik işlerinde kullanılan tüm ekipmanlardır. Apartman hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, mersin temizlik, mersin temizlik şirketi, temizlik şirketleri mersin